Avm Temizliği

Alışveriş merkezleri evlere göre hem yapı olarak daha büyük hem de daima kalabalık olan yerlerdir. Alışveriş merkezleri günde binlerce insan tarafından çeşitli sebeplerle ziyaret edilen yerler olduğu için sağlık açısından hijyenik ve temiz olması gerekir. Bizde Biocon Temizlik Firması olarak bu büyük işi üstlenmekten oldukça gurur duyuyoruz.

AVM temizliği özen ve titizlik gerektiren bir iştir. Ayrıca AVM temizliği önceden plan yapılarak gerçekleştirilmesi gereken bir iştir. AVM’de zeminler temizlenirken uzun bir süre Islak tutulmamasına dikkat edilmelidir.

Çünkü ıslaklık, zeminlere kayganlık özelliği vererek olası kaza ihtimalini arttırır. Bu yüzden bizlerde tekrar hatırlatmak istiyoruz. AVM’deki zeminleri temizlerken, camları silerken, yemek katını temizlerken ya da tuvalet temizliklerinde farklı malzemeler kullanarak oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Biocon Temizlik  Firması olarak sizde bizlerden yardım almak isterseniz, sizlere bu konuda tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşlarımızla yardım etmek için geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Ayrıca şimdiye kadar yapmış olduğumuz işler neticesinde büyüdük ve büyümeye devam etmekteyiz. Şimdilik Bolu’nun bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz işler neticesinde büyüdük ve büyümeye devam etmekteyiz. Şimdilik Bolu’nun bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Yakında bizleri Türkiye’nin her yerine hizmet eden büyük bir firma olarak göreceğinizden emin olabilirsiniz. Haydi sizde bizimle iletişime geçip AVM temizliği konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz.