Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon işlemi gözle görülmeyen mikroorganizmaların yaşadığımız ve kullanmakta olduğumuz alanlarda etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Biocon Temizlik Firması olarak  dezenfeksiyon işlemini sık kullanılan yaşam alanlarında veya hayati öneme sahip işlemlerin yapıldığı  yerlerde daha çok uygulamaktayız.

Çünkü paylaştığımız tüm alanlar sürekli olarak mikrop barındırabilir, özellikle bu durum birçok insanın ortak paylaşım alanları olursa dezenfektan işlemi yapılmadığı takdirde zararlı mikro organizmalar sağlımızı bozabilir ve ummadığımız sağlık problemleriyle karşı karşıya gelmemize sebep olabilir.

Bunun yanında şuanda içinde bulunduğumuz pandemi dönemi için de koronovirüs’e karşı dezenfeksiyon hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Biliyorsunuz ki Covid-19 çok riski hayati risk taşıyan bir salgın hastalıktır.

Sizlerde Korona’dan uzak kalmak istiyorsanız ve sizlere bulaşmasını istemiyorsanız tüm tedbirleri almalısınız. Bizler için siz değerli müşterilerimizin sağlığı her şeyden önemlidir. Sizin sağlıklı bir yaşam alanında hayatınızı devam ettirmeniz bizim asıl amaçlarımız içerisindedir.

Şimdilik Bolu’nun tüm ilçelerine hizmet vermekle birlikte yakın zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bizler sizler sayesinde büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Koronavirüs’e karşı alacağımız önlemler hayatımız için çok önemli bu yüzden sizde hiç tereddüt etmeden ve hiç düşünmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede randevunuzu en yakın tarihe ayarlayıp uzman ekip arkadaşlarımızı hizmet yapacağımız alana en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.