Dörtdivan AVM Temizliği

Dörtdivan AVM Temizliği 0 530 233 0374

AVM temizliği tamamen koordine gerektiren ve ekip çalışmasıyla yürütülen bir iştir. Ortalama 4-5 kattan oluşan AVM’ ler her katta ayrı personel görevlendirebilecek kapasitede şirketlerce temizlenebilir. Alanın genişliği ve çeşitliliği personelin ayrıntılı takip edilerek yönetilmesi sonucu hijyene ulaşır. Gelen müşterilerin memnuniyeti yine AVM ‘nin temizliğine bağlıdır. AVM ler temizlik konusunda iyi oldukları müddetçe tercih edilme düzeyleri artan alanlardandır.

Bizler Biocon Dörtdivan Temizlik Firması olarak kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibimizle birlikte bu devasa büyük alanları kolay bir şekilde ve hijyen çerçevesi içinde hizmet sunmaktayız. Bu konuda Biocon Dörtdivan Temizlik Firmamız yeteri kadar personele sahip olmaktadır. Dörtdivan Temizlik Firmasından AVM Temizliğine gelen ekip arkadaşlarımızın temizlikleri sonrasında sizlerde dilerseniz kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. Bizler göndermiş olduğumuz ekip arkadaşlarımızın kimin nerede görev yapacağını belirleyip o şekilde göndermekteyiz. Bu sayede ekip arkadaşlarımız nerede görev yapacağını bilip direk işe koyulurlar. Ekip arkadaşlarımız güvenilir ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilen arkadaşlardan oluşmaktadır. Tabi bunun yanında hızlı ,çevik, işi doğru yapan, titiz ve temiz insanlardan oluşmaktadır. Ayrıca yukarıda dilerseniz AVM içerisinde görev almış Biocon Dörtdivan Temizlik ailesinin personellerini temizlik sonrasında kontrol edebilirsiniz demiştik. Beğenmediğiniz ya da eksik gördüğünüz yerleri belirtirseniz ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak ve tekrar üzerinden geçecektir. Bu sayede personellerimiz sorunlara anında müdahale edebilen çözüm odaklı kişiler olmuş oluyor ve biz de zaten bunun için uğraşıyoruz.

AVM Temizliğine ekip arkadaşlarımız AVM’nin açılışından önce ya da sonra başlarlar. Önce yüzeyler derinlemesine temizlenir gerekli malzemelerle. Daha sonra cilalama işlemine geçilerek daha parlak bir görüntü elde edilir. Görevlendirdiğimiz ekip arkadaşlarımızın her katta ayrı bir görevi vardır ve ekip arkadaşlarımız sadece bulunmuş olduğu bölgeden sorumludur.

Ayrıca özellikle ortak kullanım alanları olan tuvaletler çok fazla insan giriş çıkışı sebebi ile mikrop yuvası haline gelebilmektedir. Bu noktada personelimiz aşırı kirlenmeye maruz kalmadan tuvaletleri derinlemesine temizlemektedir. Gün içerisinde biten sabunlar ve peçeteler yenilenir. Aynı zamanda dolan çöpler boşaltılır. Tuvalet yüzeyleri ise temizlenirken gerekli uyarı panelleri konularak olası bir kayma sonucu oluşacak kazalar engellenir. AVM içerisinde bulunan asansörlerin camları ile yürüyen merdivenlerin tutma alanları el teması sebebi ile hastalık bulaştırma konusunda hassas noktalardır.

Yemek katlarında özellikle yemek yenilen masaların temizliğine ve yemek artıklarının çöpe aktarılmasına dikkat edilmektedir. Yerler yapılan yemeklere etki etmeyecek kokusuz yüzey temizleyicileri ile temizlenmelidir. Yüksek sesle çalışan yüzey temizleme makineleri ise gece AVM kapandıktan sonra işleme alınmaktadır. Bahsedilen bütün çalışmaları büyük bir ustalık ve profesyonellik ile yerine getiren şirketimiz ile görüşmeden kararınızı vermemelisiniz.

Bizler sizlerin rahatlığı ve temiz bir alanda çalışmanızı sağlamak için çalışmaktayız. Sizlerde eğer doğru karar verdiğinizi düşünüyorsanız bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. AVM’nizin pırıl pırıl tertemiz oluşunu görmek sizlerin de hakkı. Tabi ki gelen müşterileri de çekmek için bunu yapmak hem sizlerin hem bizim boynumuzun borcudur. Dörtdivan Biocon Temizlik’te zamanla Türkiye’ye açılarak dünya markası haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Bizlere geri dönüşlerinizi bildirerek memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz. Çünkü sizlerin destekleri sayesinde işlerimizi titizlikle devam ettiriyoruz. Sizlerin sayesinde ismimizi tüm Dörtdivan’ya duyurduk. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu devasa hizmet sonrasında sizlerde daha mutlu ve iş aşkıyla yanıp tutuşan bireyler olacaksınız. Çünkü AVM’nize gelen müşteriler artacak ve sizlerinde satışları artacaktır. Buna binaen bizleri tercih etmeniz için zaten elimizden geleni sonuna kadar yapıyoruz ve yapmaktayız. Dörtdivan Biocon Temizlik Firması olarak bizi tercih edin.

Hemen Arayın!