Dörtdivan Peyzaj ve Bahçe Temizliği

Dörtdivan Peyzaj ve Bahçe Temizliği 0 530 233 0374

2000 yılından bu yana kadar profesyonel bir ekiple birlikte 21 yıldır kendimizi yeniliklere açık bir firma olduğumuz için geliştirdik. Yıllardır birlikte çalıştığımız uzman ekip arkadaşlarımızla güzel işler başardık. Ekibimizi önce gerekli eğitimlerle başarılara ulaştırıp eğitimlerimizi tamamladıktan sonra arkadaşlarımıza sertifikalarını verip artık sizlere hizmet etmeleri için hazır hale getirmiş oluyoruz.

Bahçe işleri, bahçe bakım, bahçe peyzaj işleri konusunda Biocon Dörtdivan Temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize yardım etmek için burada bulunmaktayız.  Rutin bahçe bakımlarınızı yaptırabileceğiniz gibi çit bakımı ve boya işleriniz için pek çok profesyonel ekibimize en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bizler bahçe bakımı yapmaktayız fakat bahçenizde düzeltilmesi gereken yerler olduğunda ya da bahçe tasarımınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Bizlerden bahçe aydınlatma sistemi kurumlarından bahçe duvarı işlerinize kadar pek çok farklı noktada nitelikli hizmet alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bahçıvan İşleri 
  • Bahçe Duvarı ve Bahçe Çiti
  • Bahçe Aydınlatma ve Işıklandırma Sistemleri 
  • Kış Bahçesi ve Sistemleri 
  • Tente ve Branda
  • Çit Boyama 
  • Ahşap Deck Kaplama
  • Açık Hava Mobilya Kurulumu

Dörtdivan’da bizden daha iyi hizmet sunan bir firma bulamayacağınızı da belirtmek isteriz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetleri tek tek açıklamak gerekirse bahçıvan işleri olarak belirtmiş olduğumuz hizmetlerimiz; Bağ, bahçe, sera ve fidanlıklarda toprağı hem ekim hem de dikime hazırlayan; ağaç, sebze, fide, çiçek dikme, çim ekme ve bunların bakım işlerini yaparak bitkilerin yetişmesini sağlama becerisine sahip olan ekibimizin yapmış olduğu işlerdir.  Ağaç dikmek, çiçek sulamak, bitkileri budamak gibi fiziksel gücün ağırlık gösterdiği bir iş olduğu için uzman ekip arkadaşlarımızın bedenen sağlıklı olması gerekir ve ekip arkadaşlarımızda bu iş için yeterli güce sahiptir.

Bahçe duvarı ve bahçe çiti düzenlemelerinde yine aynı şekilde ekip arkadaşlarımız, bahçe duvarınızı örüp temelini attıktan sonra bahçenizde bulunan duvarı süsleme gibi işlerinizi yapmaktadır. Bahçe çitinizin tasarımını da aynı şekilde ekip arkadaşlarımız yapmaktadır. Bizler bahçe aydınlatma ve ışıklandırma sistemi olarak geçen hizmetlerimizde ise bahçeniz en uygun hangi aydınlatma olur, nasıl bir aydınlatma gerekli, bu gibi kontrolleri sağladıktan sonra planımızı yapıp işimize başlamaktayız. Ayrıca bahçenizin kışın ayrı yazın ayrı bir görünüme sahip olmasını isterseniz de bizlere bu konuda da ulaşabilirsiniz. Bahçenizi ya da balkonunuzu yağmurdan, kardan ya da rüzgardan korumak isterseniz, bizler siz değerli müşterilerimize bu konuda da yardımcı olmaktayız. Bahçenize en uygun ve sizin hayallerinize uyan tente ve branda çeşitlerini bahçenize takıp güzel ve ferah bir bahçede akşamları ailenizle birlikte sıcak çayınızı yudumlamanızı da sağlamaktayız. Dilerseniz yukarıda çit konusunda size belirtmiş olduğumuz işlemleri de yaptıktan sonra çitlerinizin bahçenize uyumlu olması için boyama işlemi de yapmaktayız.

Ayrıca çocuğum var, betona basmasın, üşütmesin diyorsanız da bizler size bu konuda da yardımcı oluyoruz. Bahçenize ahşap deck kaplama da yapmaktayız. Ahşap deck kaplamanın tasarımını modelini siz seçiyorsunuz, bizler de  Dörtdivan temizlik firması olarak sizlerin bahçesine en uygun bir şekilde ahşap  deck kaplamanızı yapıyoruz ve sonrasında siz değerli müşterilerimiz rahat bir hayata başlıyorsunuz. 

Bahçem çok büyük ama sadece sandalye yetmiyor, ben bahçemde uyumak istiyorum, gelen misafirlerin rahat bir şekilde oturmasını istiyorum, diyorsanız bahçenize hayalinizdeki ve seçtiğiniz mobilyaların kolay ve hızlı bir şekilde kurulumunu da yapmaktayız. Dörtdivan temizlik firması olarak sizlerin sağlığı ve rahatlığı bizler için çok önemli olduğu için işlerimizi son derece dikkatli, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize Dörtdivan temizlik ekibi olarak göndermiş olduğumuz ekip arkadaşlarımızda oldukça güvenilir ve şuana kadar yapmış olduğu işlerde oldukça başarılar elde etmiş uzman kadromuzdan oluşan arkadaşlarımızdır. Dörtdivan temizlik firmasından bahçe bakım hizmetleri ve peyzaj hizmetleri almadan önce bazı noktaları göz önünde bulundurarak doğru planlama yapmanız gerekir. Bahçenizde hangi noktaların eksik olduğuna ve ne gibi uygulamalar yapılmasını istediğinize karar vermeniz gerekir. Bahçe düzenleme ve yenileme ile ilgili dikkat etmeniz gerekenler şöyledir; Sizler bize bahçenizin nerelerini değiştirmek ve düzenlemek istediğinizi belirtiyorsunuz. Sonrasında güneş alan yerleri belirliyorsunuz ve manzara noktaları belirliyorsunuz. Daha sonrasında bahçenizde olmasını istediğiniz bitkileri bizlere söylüyorsunuz ve bizlerde belirlemiş olduğunuz bu çiçekleri ve bitkileri belirlemiş olduğunuz manzara ve güneş noktalarına nitelikli ve profesyonel bir şekilde yerleştiriyoruz. Fakat bundan önce Dörtdivan temizlik firması ekibimiz genel bir kontrol yaparak bahçenin boyutuna, toprak özelliklerine bakmaktadır. Bahçenizde olan çiçeklerin ve ağaçların sulanması, doğru bir şekilde budanması, kendiliğinden oluşan yabani otların güzel bir şekilde temizlenmesine kadar birçok işi yapmaktadır. Artık sizler bahçenize el sürmeden sefasını sürmek istiyorsanız ve bahçenizi bizim gibi profesyonel bir ekibe emanet etmek istiyorsanız Dörtdivan temizlik firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Gerekli bilgileri uzman arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. Bizler siz değerli müşterilerimize bu kadar hizmet sunmaktayız. Fakat belirlemiş olduğumuz fiyatlar Dörtdivan ve civarındaki şirketlerin belirlemiş olduğu fiyatlardan oldukça uygun ve caziptir. Gerçekten bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Birlikte bir kere de olsa iş yaptıktan sonra tekrar bizim kapımızı çalacağınızdan emin olduğumuzu söylemek isteriz. Dörtdivan Biocon Temizlik olarak her zaman her konuda sizlerin destekçisiyiz ve hep arkanızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Hemen Arayın!