Ev Temizliği

Biocon Temizlik Firmamızın yapmış oldukları işler doğrultusunda çok memnun olacağınızı en baştan söylemek isteriz. Öncelikle, evlerinize temizlik için yardım arıyorsanız tam adresindesiniz. Ekip arkadaşlarımız sizler için çalışmaktadır. Evlerinizi baştan sona kadar kısa ve titiz bir şekilde temizleyen ekip arkadaşlarımız dilerseniz kullanılacak olan temizlik malzemelerini kendileri getiriyor.

Evinize gelen uzman ekip arkadaşlarımız mutfağınızı temizlerken; önce mutfak dolaplarını ve kapılarını temizlerler. Bulaşık makinesi dolu ise boşaltır, boş ise doldurur. Ocak, ocak duvarı, tezgah gibi fayans ya da çabuk kirlenebilecek yerleri temizler. Mutfak eşyalarının tozlarını alır ve bunları yaptıktan sonra halıları kaldırıp süpürüp silerek tekrar yerleştirirler. Banyo temizliğinde de aynı özeni göstererek lavabolar, fayanslar, duvarlar, aynalar, dolaplar aklınıza ne geliyorsa tek tek siler ve temizler. 

Temizlik yaparken yerini değiştirdiği eşyaları geri yerlerine yerleştirirler. Yatak odası ve salon gibi yerlerde de aynı özeni göstererek çöpleri toplayıp duvarlar ve camlar dahil her yeri temizler, silip süpürürler. Evinizin dekorunu asla değiştirmeden ekip arkadaşlarımız istediğiniz temizliği yapmaktadır. Bizler sizler için çalışmaktayız, sizleri mutlu etmek için uğraşmaktayız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmak Biocon Temizlik ailesi olarak bizim asıl amaçlarımız arasındadır. Eğer ki sizde bizim müşterimiz olarak evinizin temizliğinde hayatınızı kolaylaştırmak, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla tanışmak isterseniz bizlerle vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.