Hakkımızda

Biocon Temizlik Firması yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği ile müşterilerimizin takdirini kazanmayı başarmış olan firmamız Bolu ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir.

Hizmet alanlarında Ofis Temizliği , İşyeri Temizliği , İnşaat Sonrası Temizliği ,  Ev Temizliği , AVM Temizliği , Bina ve Apartman Temizliği , Fabrika Temizliği , Dış Cephe Cam Temizliği , Peyzaj Hizmeti ve Bahçe Bakım Hizmetleri , Dezenfeksiyon Hizmetleri gibi faaliyetleri yürütmektedir.İhtiyacınız olan her alanda genel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz her türlü temizlik ve hijyen hizmetlerini en kısa zamanda sağlamaktayız.

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Bolu’nun her ilçesinde hizmet vererek sizleri mutlu etmek bizlerin asıl amacıdır. Yapmış olduğumuz işlerle Bolu’nun temizlik sektöründe en iyi firmaları arasında yerini almış bulunmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin ve personellerimizin çalışmaktan gurur duyduğu bu şirketi daha iyi yerlere taşımak için uğraşmaktayız.

Hizmet verdiğimiz ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.  Sizlerin bizlerden aldığınız hizmetlerden son derece memnun olacağınızı biliyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerde güvenilir, işini seven bir ekiple çalışmayı prensip edinmiş, güler yüzlü çalışma arkadaşlarını kadromuza katmaktan onur duymuşuzdur. Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışmakta olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. 

Biocon Temizlik Firması ailesi olarak sizlere kaliteli ve hızlı performans sergileyen uzman ekibimiz sayesinde çok güzel işler başardığımızı tekrar hatırlatmak isteriz. Bizim işimizde önceliğimiz tabi ki personellerimizin ve müşterilerimizin güvenliğidir. Bizim için güven çok önemlidir. Güven olduktan sonra personellerimiz dahil müşterilerimizle tekrar tekrar iş yapmaktan çok memnunuz.

Ayrıca Temizlik malzemelerini dert etmenize gerek yok.  Eğer isterseniz, personellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyorlar. Personellerimiz temizliklerini son derece titiz ve hijyenik bir şekilde yapıyor. Çalışanlarımızın hızlarından bahsetmesek olmaz.  Uzman ekibimiz son derece hızlı ve çevik bir şekilde işlerini yürütmektedir. İster ofisinizde ister evinizde isterseniz dilediğiniz her yerde personellerimiz görev almakta ve çalışmaktadır. Bizler Biocon Temizlik Firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden son derece gurur ve onur duyuyoruz. Sizlerin sayesinde büyüdük ve büyümeye devam etmekteyiz. Bolu ve Bolu’nun bütün ilçelerinde Yeniçağa,Dörtdivan,Gerede,Göynük,Kıbrıscık,Mengen,Mudurnu,Seben gibi ilçelerde,

Düzce ve Kaynaşlı’da hizmet veren Biocon Temizlik Firmamızın yeni ve güzel işlere imza atması sizlerin elindedir. Gelin birlikte güzel işlere imza atalım.