Kaynaşlı Dezenfeksiyon Hizmetleri

Kaynaşlı Dezenfeksiyon Hizmetleri 0 530 233 0374

Sağlıklı bir yaşamdan bahsedebilmek için kişisel hijyen kadar bulunduğumuz alanların da steril tutulması önem taşımaktadır. Özellikle toplu yaşamın söz konusu olduğu alanlar her ne kadar standart yöntemlerle temizleniyor olsa da bu yöntemler bazen hastalıkları engellemek için yetersiz kalmaktadır. Evimizde, ofisimizde ve diğer alanlarda sürekli temas halinde olduğumuz noktalar mikrop ve bakteriler için adeta bir barınma yeri halini almaktadır. Özellikle içinde bulunmuş olduğumuz pandemi döneminde Koronovirüs Hastalığından korunmak için temizliğe oldukça dikkat etmeliyiz.

Biocon Kaynaşlı temizlik firması olarak hastalığa yol açabilecek unsurlar %99,9 oranda ortamdan uzaklaştırılarak steril bir ortam sağlanmaktadır. Bizler işimizi sonuna kadar hakkıyla yaptığımızı düşünüyoruz. Çünkü 2000 yılında biocon Kaynaşlı temizlik olarak bu işe atıldık, gitgide işlerimizi ve profesyonelliğimizi büyütüp geliştirdik. Ayrıca kullanmış olduğumuz malzemeler asla sağlığa zarar vermeyecek niteliktedir. Çünkü Avrupa Birliği standartlarına göre üretilen ve Sağlık Bakanlığı onaylı nano gümüş ihtiva eden solüsyon uzun süre etkinliğini koruyarak steril bir ortam sağlamaktadır. Kaynaşlı temizlik, yine de sizin sağlığınıza zarar gelmemesi için dezenfekte uygulaması tamamlandıktan yaklaşık 30 dakika bekleterek, yaşamış olduğunuz ya da bulunacak olduğunuz yaşam alanına 30 dakika sonra giriş yapmanızı istemektedir.

Dezenfeksiyon işleminde son teknoloji ULV aleti ile soğuk sisleme yapılarak tüm alana nüfuz eden virüs, bakteri ve diğer organizmalar yok edilmekte ve üremeleri durdurulmaktadır. Covid-19 için de aynı işlemi özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Alan uzun bir süre antibakteriyel / antimikrobik hale getirilir. Çevresel şartlara ve alandaki hareketliliğe göre antibakteriyel / antimikrobik etki kendini 30 ile 90 gün arası koruyabilir. Belirli bir periyotta gerçekleştirilen dezenfeksiyon işlemiyle de bu süreç süreklilik sağlar. İçinde bulunmuş olduğumuz Dünya her zaman çoklu yaşam alanlarında her zaman daha fazla bakteri ve mikrop barındırmıştır. Şuanda Korona ile mücadele ettiğimiz için çoklu yaşam alanlarını daha sık temizlemek ve dezenfekte etmek zorundayız. Biocon Kaynaşlı temizlik firmamız diğer firmalardan farklı olarak uygulama öncesi ve sonrası sürüntü örnekleri alır ve kendi laboratuvarımızda inceler. Böylelikle işlem öncesi ve sonrası ortamdaki organizma verileri karşılaştırılabilmekte ve sizlerle paylaşılmaktadır.Genel olarak çalışmış ve hizmet vermiş olduğumuz alanlar şu şekildedir: Hastaneler ve Sağlık Tesisleri, Spor Salonları, Okullar, Kreşler ve Yurtlar, Oteller, Toplu Taşımacılıkta ve Ulaşım Araçları, Alışveriş Merkezleri, Ev ve İşyeri Ortamları, Üretim Tesisleri, Tuvaletler, Halkın Ortak Kullanım Alanları olarak belirtilebilir. Tabi ki de risk oluşturacak alanlar her ortam olabilir fakat yaygın olarak bu alanlar daha çok sağlığınızı tehlikeye sokabilecek alanlardır. Kaynaşlı temizlik Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 21 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Biocon Kaynaşlı Temizlik Şirketi’nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri (covid 19 vs) yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Kaynaşlı Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan birçok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

Biocon Kaynaşlı temizlik firması olarak dezenfeksiyon hizmetleri içinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir:

  • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
  • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
  • Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
  • Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 21 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.Bu hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz konu dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Kaynaşlı Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 21 yıldan bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin birçoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğukkanlılıkla görevimizin başına geçebiliyoruz. Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir. Biocon Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir. Peki Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar… Siz değerli müşterilerimiz Koronavirüs ile mücadele etmek, daha sağlıklı alanlarda yaşamak istiyorsanız ve profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız Kaynaşlı’da bulabileceğiniz en iyi firma olduğumuzu sizlere sunmak isteriz. Sizlerde en kısa sürede Kaynaşlı temizlik ile iletişime geçip ferah alanlarda yaşamınızı devam ettirebilirsiniz. Zaman geçmeden bizleri hemen arayıp randevunuzu alabilirsiniz, bizlerde sizin müsait olduğunuz bir anda gelip hizmetimizi sizlere yapabiliriz. Ayrıca sunmuş olduğumuz bu hizmet diğer firmalara göre oldukça uygun fiyatlardadır. Yapmış olduğumuz bu ücretlendirme hem sizlerin bütçesine uygun olarak tasarlanmış hem de bizlere duymuş olduğunuz güveni güçlendirmek adına uygun bir şekilde yapılmış bir ücretlendirmedir. Haydi sizlerde bizim hizmetlerimizden yararlanın.

Hemen Arayın!