Ofis Temizliği

Biocon Temizlik Firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Ofis temizliği ev temizliği ile kıyaslandığında daha çok dikkat edilmesi gereken bir alandır. Çünkü ofis çalışma ortamı olduğundan dolayı ve bir çok kişinin bir arada olduğu bir ortam olduğundan dolayı sürekli hijyen ve temizliğe dikkat edilmelidir. Bunun için de bizlere güvenebilirsiniz. Ofisinizi emin ellere teslim edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek önceden ofisinizin temizliği için randevu alabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçtiğinizde size her konuda yardımcı olur ve istekleriniz doğrultusunda çalışmaya özen gösteririz. Ofisinizde kurallar varsa ona göre hareket eder, yerlerini değiştirmek istemediğiniz eşyalara ellemeyiz. Fakat ekip arkadaşlarımız ofisinizde temizlik yaparken önemli olan evraklarınızı ya da kaybolmaması gereken önemli eşyalarınızı lütfen güvene alınız, çünkü bizler bunun mesuliyeti altında değiliz. Tüm sorumluluk sizlerindir.

Sizlerde ofisinizde temizlik yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman ekip kadromuz oldukça geniştir. Personellerimiz temiz , hızlı , güvenilir, anlayışlı ve hoşgörülüdür. Sizlerde ofisinizi baştan sona temizletmek tabandan tavana bütün yerleri ışıl ışıl görmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden bize ulaşın. Biocon Temizlik firması olarak şimdilik Bolu’nun tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz, yakında Türkiye’nin her yerinde hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz. Haydi sizde Bolu’da oturuyor ve ofis temizlikçisine ihtiyaç duyuyorsanız,durmayın! Bize ulaşın.