Peyzaj Ve Bahçe Bakım Hizmetleri

Biocon Temizlik Firması olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için uğraşmaktayız. Bahçenizde bakıma mı ihtiyacınız var?  Bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte sizlerin de bahçesini güzelleştirmek ve temizlemek bizim işimizdir.

Biocon Temizlik Firması bitkilerin bahçe boyutu ve niteliklerine uygun olarak konumlandırılmasından tutun manzara noktalarının tespit edilmesine kadar bahçenizle ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.

Personellerimiz son derece güvenilir, işini hızlı yapan, deneyimli ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır.  Bahçe bakımında genel olarak temizleme işleri yapıyoruz fakat yukarıda saydığımız hizmetleri de ekip arkadaşlarımızdan rica ederseniz kendi inisiyatifleri doğrultusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Biocon Ailesi olarak şimdilik sadece Bolu’nun ilçelerine hizmet vermekteyiz fakat en yakın zamanda Türkiye’nin her yerinde bizim ismimizi duyabilirsiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmaktayız ve geri bildirimlerinizle birlikte büyüdük ve büyümeye devam etmekteyiz. Sizler de bizi tercih ederseniz memnun kalacağınızdan emin olun, ayrıca bizlerden yine tekrardan hizmet almak isteyeceksiniz.